HAKKIMIZDA

Türkiye’nin güçlü boyası olmak hedefi ile 1953 de İstanbul’da inşaat boyaları fabrikasının kuruluşu ile yola çıkan ÇBS boya, yıllar içinde üretim ve ticaret hacmi, ürün kalitesi ve çeşitliliği ile en güven duyulan boya markalarından biri olmuştur.
ÇBS Boya ve Yapı Kimyasalları markası 2017 yılından bu yana, Onalt Group bünyesinde kurulan ÇBS Satış ve Pazarlama Ltd. ile başta Kuzey Kıbrıs ve tüm yurtdışı faaliyetlerini başarı ile sürdürmektedir.
Katıldığımız  İngiltere Birmingham Construction 2018, Almanya Köln Farbe 2019, Rusya Moskova Mosbuild 2019 ve Sırbistan Belgrad Sebbee 2019 fuarları ile ÇBS ve KKTC bayraklarını dalgalandırmış, gücünü tanıtmış, yurt dışı müşterileri ile buluşulmuştur  ve buluşulmaya devam edecektir.
ÇBS markası olarak; üstün ürün kalitesi ve  ülkemiz  şartlarına adapte edilmiş ürün performansları, ücretsiz yüzlerce renk seçenekleri, üstün hizmet anlayışı, hem satış hem de satış sonrası destekleriyle öncülük etmeye devam etmektedir.
2018 yılından günümüze 1350 profesyonel boya ustası, 350 karar verici mimar ve mühendisler ile ürün eğitim seminerlerinde bir araya geldik  ve gelmeye devam edeceğiz.
Sürekli gelişim, kalite, yenilikçilik ve eğitim vazgeçilmez prensiplerimizdir. Bu prensipler ile yola çıkarak doğru ürünleri, doğru yerde ve doğru şekilde uygulanmasına destek vermeye devam ediyoruz. İnsanların yaşadıkları mekanlarına  değer katmaya, çözümler üretmeye ve hayatlarına renk katmayı  sürdüreceğiz.

ÇBS SATIŞ ve PAZARLAMA LTD.
Bir ONALT GROUP iştirakidir.